کلینیک اورولوژی و ناباروری یوروطب

شماره تماس : ۸۸۵۶۳۲۴۲-۰۲۱

8 روش افزایش سایز آلت تناسلی

در این مطلب با 8 روش افزایش سایز آلت تناسلی آشنا خواهید شد

امروزه تحقیقات نشان داده که بسیاری از مردان اعتماد به نفس خود نسبت به اندازه سایز آلت خود را از دست داده و ناراضی بوده و به دنبال راه و روش های گوناگون برای تغییر به سایز دلخواه خود هستند.

بسیاری از عوامل هستند برای رشد و تغییر سایز آلت تناسلی که انجام بعضی از این کارها و روش ها موثر و گاها مضر بوده که ما سعی کردیم آشناییت کامل در این باره به شما بدهیم تا با دیدی بازتر به این معقوله نگاه کنید و تصمیم درست در رابطه به آن را بگیرید.

خلاصه مطالب در راستای عنوان های گفته شده میباشد : حالت استاندارد آلت تناسلی ، انواع روش ها برای افزایش سایز ، بهترین و بی ضرر ترین روش ، زمان مناسب برای بعضی از روش ها و از همه مهتر که قبل از انجام هر روشی باید انجام دهید مشاوره با متخصص اورولوژی است در ادامه با آن بیشتر آشنا میشوید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بزرگ کردن سایز آلت تناسلی ، پیج کلینیک اورولوژی یوروطب را با کلیک به روی اینجا دنبال نمایید

فهرست مطالب ( دسترسی سریع )

روند رشد آلت تناسلی

بیشترین رشد آلت تناسلی در زمان بلوغ اتفاق می افتد، اما پس از آن نیز تا اوایل دهه سوم زندگی این رشد ادامه خواهد داشت. بلوغ مردان بین سن ۹ الی 15 شروع و به مدت 5 سال ادامه دارد. اینکه فرایند بلوغ و رشد آلت تناسلی در شما تا کی ادامه پیدا میکند، بستگی به این دارد که از چه زمانی شروع شده باشد.

معمولا رشد آلت تناسلی تا 20 سالگی ادامه دارد و بعد از آن احتمال افزایش قطر و طول آلت کم می شود. سرعت رشد آلت تناسلی در زمان بلوغ در هر فرد متفاوت میباشد.

تحقیقات نشانه داده است که سرعت متوسط رشد آلت تناسلی در پسران ۱۱ تا ۱۵ ساله کمتر از 12 میلی متر در هر سال می باشد و بعد از آن رشد آلت تا ۱۹ سالگی با سرعتی آهسته ادامه پیدا خواهد کرد. تولید مایع منی ، نعوظ و انزال نیز در این دوره آغاز میشود.


تحقیقات نشان داده است که بسیاری از مردان تصویری اغراق شده از اندازه‌ی طبیعی آلت تناسلی خود دارند. از نظر علمی و ثابت شده اگر اندازه آلت در هنگام نعوظ ۱۳ سانتی‌‌متر و بیش‌تر باشد، یعنی در اندازه‌ای طبیعی و نرمال قرار دارد و در رابطه جنسی با شریک خود مناسب و راضی کننده است. اما اگر این مقدار در حالت نعوظ کم‌تر از ۷.۵ سانتی‌متر باشد، یعنی آلت تناسلی بسیار کوچک بوده و با روش های گوناگون بعضا قابل درمان است و جای نگرانی نیست.

بزرگ شدن آلت تناسلی

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

💠 جراحی

💠 اصلاح پرده آلت

💠 قرص و مکمل

💠 روش های فیزیکی و دستی

💠 دستگاه کششی

💠 وزنه بزرگ کننده

💠 لیپوساکشن

💠 تزریق چربی به آلت تناسلی

8 روش افزایش سایز آلت تناسلی

 

متاسفانه امروزه مشاهده شده بسیاری از شرکت ها و افراد سودجو از این موضوع سوء استفاده کرده و با توزیع و تبلیغات غیر استاندارد بعضی از قرص ها ، کرم ها ، آمپول ها ، پمپ های خلاء و وزنه و… در اینستاگرام و صفحات مجازی و مغازه ها و حتی داروخانه به فروش میرسد که بسیاری از آنها مورد تایید هیچ یک از نهاد های بهداشتی و پزشکان نمیباشد ولی در حال حاضر تا کنون یکی از بهترین روش هایی که عوارض بسیار کمتر و تاثیر بیشتری نسبت به دیگر روش ها مشخص شده روش تزریق چربی یا ژل آلت تناسلی میباشد که این روش بهتر و بیشتر به بزرگ شدن و کلفت شدن آلت کمک میکند.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید با توضیحات لازم هر کدام از روش های ذکر شده بالا :

جراحی

این روش به دلیل عوارض بسیار زیاد و اثر بخشی کمی که بر روی آلت دارد زیاد مورد قبول پزشکان و متخصصین نمیباشد. این روش به این شکل است که رباطی که آلت را به استخوان ناحیه شرمگاهی متصل می‌کند را قطع می‌کنند و پوست انتهایی آلت را کمی جمع‌تر می‌کنند. در اصل طول آلت بلندتر نمی‌شود. بلکه بلند‌تر به نظر می‌رسد.

مهم‌ترین عوارض این نوع جراحی این است که در اکثر موارد افرادی که عمل شده ‍‌اند دچار مشکلات نعوظ می‌شوند، دلیل آن این است که رباطی که قطع می‌شود در واقع نگه دارنده زاویه آلت به سمت بالا در حالت نعوظ است. این عمل حالت عادی نعوظ را از بین می‌برد.

از دیگر عوارض روش جراحی می‌توان به جای زخم، در برخی موارد بی اختیاری ادرار و افتادگی آلت اشاره کرد که البته در بعضی از کلینیک ها در بدن بیمار به مدت 72 ساعت سوند وصل میکنند اما به هر حال به همین دلیل است که امروزه روش‌های غیر جراحی مانند تزریق چربی و ژل به آلت تناسلی طرفدار پیدا کرده است.

جراحی پرده آلت تناسلی

از دیگر عواملی که ممکن است باعث کوتاه بنظر آمدن آلت تناسلی شما شود، آلت تناسلی پرده دار است. در برخی موارد این نقص از بدو تولد با فرد همراه است، اما در اکثر مواقع انجام نادرست فرآیند ختنه، باعث بوجود آمدن آلت تناسلی پرده دار می شود.

قرص ها و کرم ها و مکمل ها

یکی از روش هایی که شاید در نگاه اول کمک کننده و مکمل خوبی به نظر برسد ولی در دراز مدت میتواند عوارض خطرناکی بر روی آلت و در حالت نعوظ بجای بگذارد.

این روش به صورت مقطعی و زود گذر است محض استفاده جریان خون را در آلت تناسلی بالا برده و آلت تناسلی موقتا حجیم می‌شود. ، نهایتا تا 24 ساعت میتواند کمک شما کند ، در اصل از دید درمان نمیشود به آن نگاه کرد چون مثل تمام قرص های دیگر بعد از مدتی دوز این قرص بر بدن شما بی اثر شده و باید از دوز بالاتر باید استفاده شود که تقریبا چیزی شبیه به اعتیاد نسبت به این قرصها و مکمل ها دست پیدا میکنید.

از دیگر عوارض این نوع قرص ها و دارو ها میشود به موارد زیر اشاره کرد:

* ایجاد جوشگاه وسیع و فرو رفته همراه با عدم رویش مو در محل عمل

* افتادگی آلت و احاطه شدن آن توسط کیسه ی بیضه

* عدم ایستادگی آلت در حالت نعوظ و ایجاد زاویه نامناسب بین آلت و بدن در حالت نعوظ

* چسبندگی مجدد و کوتاهی مجدد آلت

کرم‌های حجم دهنده بسیاری برای آلت تناسلی مردانه وجود دارد. تحقیقات و آمار‌های مختلف بیان‌گر این موضوع هستند که استفاده از این محصولات در کنار سایر روش‌های افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد. برای مثال استفاده از این ژل‌ها در کنار انجام تمرینات ورزشی مخصوص افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند به شما در کسب رضایت بیشتر کمک کند.

از طرف دیگر به نظر می‌رسد این روش نسبت به سایر روش‌های جراحی و دارویی دارای ریسک و خطرات جانبی کمتری است و بنابراین امتحان این موضوع چندان ناخوشایند به نظر نمی‌رسد. اغلب این محصولات حاوی ماده موثر حجم دهنده می‌باشند.

همچنین این کرم‌ و یا ژل‌ها دارای برخی مواد تحریک کننده گردش خون و گرمابخش هستند که با استعمال و پس از جذب توسط پوست، باعث تغذیه بهتر بافت‌ها و سلول‌های آلت تناسلی می‌شوند. از طرف دیگر با تحریک گردش خون در ناحیه و افزایش دما به خون رسانی بیشتر به آلت می‌انجامند که این امر به نوبه خود منجر به تغذیه و رشد و تکثیر هر چه بهتر و بیشتر بافت‌های ناحیه آلت تناسلی آقایان می‌شود

و نهایتا می‌تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند. همچنین افزایش میزان خون رسانی به رگ‌های خونی موجود در مجرا‌های تناسلی باعث می‌شود خون بیشتری در ناحیه تناسلی حفظ شده و فرد حین برقراری رابطه جنسی نعوذ بهتری را نیز تجربه کند.

این کرم ها و یا ژل ها هم مانند قرص ها مقطعی و موزعی بوده ودارای دوز های گوناگون میباشد به همین منظور قبل از استفاده جهت رابطه بهتر و لذت بخش تر حتما با پزشکی مشورت کنید که دارای تجربه زیادی در این زمینه باشد. آگهی هایی که پیشنهاد کرم، قرص و دیگر روش های جراحی را می دهند را با دقت بررسی کرده و در مورد آنها تحقیق کنید.

باید به یاد داشته باشید که حتما قبل از آغاز رابطه جنسی آلت را شست و شو داده و اطمینان حاصل کنید که این ژل و کرم‌ها هیچ گونه تماسی با دستگاه تناسلی شریک‌ جنسی‌تان نداشته باشد. چون باعث اختلال در سیستم و دستگاه او میشود.

روش های فیزیکی و دستی

برای انجام این روش  دست به دور آلت تناسلی حلقه شده و سپس به صورت مکرر در طول آن حرکت داده می‌شود. این کار باعث به جریان درآمدن خون از پایه به سمت سر آلت می‌شود.

این روش نسبت به دیگر روش‌ها بی‌خطرتر است ولی هیچ دلیل علمی برای موثر بودن آن وجود ندارد. از طرفی دیگر انجام مکرر آن می‌تواند به زخم، درد و احساسی ناخوشایند در آلت منجر شود.

اگر در هنگام انجام تمرینات کششی با دست فرد فشار زیادی به آلت خود وارد کند، احتمال ایجاد بریدگی بافتی و یا آسیب به رباط‌هایی که آلت را به بدن متصل کرده اند وجود خواهد داشت. این آسیب‌ها احتمال دارد که بر توانایی فرد بر حفظ آلت در حالت نعوظ اثر بگذارد.

دستگاه کششی

دستگاه کشش آلت یا وکیوم به آلت متصل میشود و انجام حرکات کششی آلت را سبب میشود. البته بیشترین تاثیر دستگاه کشش آلت بر روی افزایش طولی آلت است، اما به علت افزایش گردش خون در افزایش قطر نیز موثر است. ناگفته نماند استفاده از دستگاه های کشش برای بزرگ شدن آلت به علت ایجاد آسیب‌های داخلی در آلت توصیه نمیشود.

این پمپ ها خون را به آلت تناسلی کشانده، و موجب تورم آن می شوند. دستگاه های وکیوم مردانه، گاها جهت درمان اختلال نعوظ استفاده می شوند. یک پمپ خلأ، می تواند به طور موقت موجب بزرگتر به نظر رسیدن آلت تناسلی شود. اما استفاده بیش از حد یا طولانی مدت از آن موجب آسیب به بافت ارتجاعی آلت تناسلی می شود که منجر به نعوظ با سفتی کمتر می شود.

وزنه بزرگ کننده

در این روش وزنه و یا چارچوب کوچک باز شونده به روی آلت تناسلی فرد در حالت شل قرار میگیرد که باعث افزایش طول آلت تناسلی میگردد.
نتایج نظر سنجی ها نشان میدهد استفاده از این دستگاه در برخی افراد پس از استفاده 6 ماه موثر بوده و این افراد متوجه تغییر یک الی دو سانتیمتری اندازه طول آلت تناسلی خود شده اند. لازم به ذکر است استفاده از این دستگاه میبایست زیر نظر متخصص اورولوژی باشد.

لیپوساکشن

در عمل لیپوساکشن چرپی اضافی پایین شکم برداشته میشود . با این کار ، آلت تناسلی بزرگتر از قبل از عمل به نظر خواهد رسید . حذف چربی اضافی اطراف ناحیه تناسلی باعث میشود آلت تناسلی که در از قبل در شکم فرو رفته است ، بیشتر بیرون زده و خود را از حالت قبل بیشتر نشان دهد.
عمل لیپوساکشن میتواند تا دو سانتیمتر طول آلت تناسلی را در مدت کوتاهی افزایش دهد .معمولا نتیجه بزرگ شدن آلت تناسلی بعد از لیپوساکشن از نظر بیماران معقول و قابل قبول است.
در صورت افزایش وزن مجدد بیمار ، باز هم ناحیه تناسلی چربی جمع کرده و وضعیت آلت به حالت قبل برمیگردد.

عمل لیپوساکشن و حذف چربی های زیر شکم میتواند اعتماد به نفس فرد جراحی شده را افزایش دهد اما برای حفظ نتایج آن در بلند مدت باید افراد سبک زندگی خود را اصلاح کنند و با ورزش و برنامه غذایی سالم وزن نرمال داشته باشند.

این نوع تزریق در واقع در همان دسته جراحی قرار دارد اما با تفاوت بر اینکه طبق شواهد و تجربیات ، سریع ترین و ایمن ترین و حتی میشود گفت بی ضرر ترین روش ممکن تزریق چربی به آلت تناسلی میباشد. امروزه به لطف تکنولوژی و امکانات پیشرفته موجود ، پیشنهاد اکثر متخصصان اورولوژی برای افزایش سایز آلت ( افزایش قطر ) یا همان کلفت شدن آن ، این نوع تزریق میباشد. محبوبیت این روش در بین افراد روز به روز رو به افزایش است چرا که یکی از بهترین مزایای این روش میشود به سرپایی بودن آن اشاره کرد که در آن نیازی به جراحی سنگین و یا بیهوشی عمومی ندارد.

چگونگی انجام این روش به طور خلاصه بدین شکل میباشد که پزشک متخصص پس از مشاوره متقاضی و انجام آزمایشات مختلف ، در مرحله اول با شروع بی حسی موضعی اندام مورد نظر و به کمک دستگاه های پیشرفته و مطمیئن بهداشتی ،چربی قسمت های مختلف بدن از قبیل : دور شکم ، پهلو ، ران پا ویا باسن را از بدن خارج کرده و پس از پاکسازی به اندام تناسلی تزریق میشود.

دلیل ایمن بودن و کم ضرر بودن این روش بدین گونه میباشد که چربی های ترزیق شده به آلت تناسلی ، از بدن خود شخص متقاضی استخراج شده و روشی طبیعی محسوب میشود و بدن هیچ گونه حساسیت و واکنشی نسبت به آن ایجاد نمیکند و به راحتی به دیگر بافت های اندام پیوند میخورد.

تمامی مردانی که خواهان افزایش سایز آلت تناسلی خود هستند بایستی شرایط زیر را دارا باشند:

* حداقل سن برای انجام تزریق چربی باید بالای ۱۸ سال باشد.

* بیماری های عفونی و مقاربتی نداشته باشد.

* سابقه جراحی آلت تناسلی نداشته باشد.

* از نظر جسمی به بیماری خاصی دچار نباشد.

در صورتی که قبلا جراحی آلت انجام‌ داده‌اید و یا از روش‌های دیگری برای افزایش سایز آلت خود استفاده‌کرده‌اید حتما آن را با پزشک متخصص اورولوژی در میان بگذارید تا در مورد مناسب‌ بودن تزریق چربی در مورد وضعیت شما تصمیم‌گرفته شود.

تزریق چربی به آلت برای افرادی مناسب تر است که دارای یکی از شرایط زیر باشد:

* اندازه آلت از نظر طول و یا قطر کمتر از حد معمول باشد.

* اعتماد به نفس کافی از نظر روانی در مورد سایز آلت خود نداشته باشند.

* سطح کیفیت مطلوبی نسبت به آلت خود در رابطه جنسی نداشته باشند.

* افرادی که در هنگام نعوظ آلتشان کج یا انحراف میشود.

مراقبت های پس از تزریق چربی به آلت تناسلی :

با انجام این مراقبت ها نتایج و کیفیت عمل بسیار افزایش خواهد یافت.

* تا حدود دو هفته به هیچ وجه رابطه جنسی بر قرار نکنید.

* لباس راحت و گشاد پوشیده تا آلت تحت فشار نباشد.

* به محل تخلیه چربی و تزریق فشار وارد نشود.

* تا دو هفته از فعالیت های سنگین خودداری کنید.