ویزیت آنلاین

با توجه به شرایط کنونی کشور عزیزمان ایران و فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی ٬ برآن شدیم سیستمی تعریف نماییم که بیماران بتوانند بدون نیاز به ابزار ثالث از طریق سایت کلینیک اورولوژی و ناباروری یوروطب با متخصص کلیه و مجاری ادرار و فوق تخصص ناباروری در ارتباط باشند

برای ارتباط با متخصص کافیست به روی دکمه زیر کلیک نموده و در صفحه باز شده فرم مربوطه را پر نمایید تا پیام شما به دکتر مظلوم فرد ( متخصص اورولوژی و فوق تخصص ناباروری) ارسال شود .
ایشان در اسرع وقت پاسخ سوال شما را از طریق همان تیکت ارسالی خواهند داد

آنلاین دکتر مظلوم فرد

ویزیت آنلاین خدمتی دیگر از کلینیک اورولوژی یوروطب میباشد که شما میتوانید به صورت آنلاین با متخصصین اورولوژی ما در ارتباط باشید .

با ویزیت آنلاین شما میتوانید در هر کجا باشید  با متخصصین اورولوژی ما ( دکتر رضایی و دکتر مظلوم فرد )  مشکلات خود را درمیان گذاشته و مشاوره دریافت نمایید.

 

از مزایا ویزیت آنلاین میتوان به موارد رو به رو اشاره کرد

با استفاده از ویزیت آنلاین کلینیک اورولوژی یوروطب شما علاوه کاهش هزینه رفت و آمد ، حق ویزیت کمتری نسبت به مراجعه حضوری پرداخت خواهید کرد.  

در این ایام که سایه ویروس کرونا بر جهان سایه افکنده ، برای جلوگیری از شیوع کرونا ، بهترین راه حل انتخاب خدمات آنلاین میباشد. ویزیت آنلاین کلینیک اورولوژی یوروطب میتواند جایگزین خوبی به جای مراجعه حضوری برای دریافت مشاوره در بحث پزشکی اورولوژی باشد.

با ویزیت آنلاین دیگر نگران ترافیک وحشتناک تهران و یا معطلی در کلینیک اورولوژی یوروطب نباشید.

راه‌های ارتباطی دیگر در ویزیت آنلاین

شما میتوانید با این روش از طریق واتساپ با دکتر خود در تماس باشید و به صورت آنلاین مشاوره دریافت نمایید. در این روش در صورت نیاز با بیمار تماس تصویری گرفته خواهد شد.

راحت ترین روش را انتخاب کنید

شما میتوانید با این روش از طریق برنامه تلگرام با دکتر خود در تماس باشید و به صورت آنلاین مشاوره دریافت نمایید